Veselé Velikonoce

1. dubna 2013 v 11:51 | Hanka :) |  Hanka :)

Mnoho z vás se určitě netěší na Velikonoce a kdo by taky jo?
Aha, vlastně kluci, ano. Já sama raději nevylezu celý den z bytu. Smějící se Aby někoho ještě nenapadlo mě slít vodou, i když v tomhle počasí je to velmi málo pravděpodobné. Jinak zdravím všechny, kteří nemají rádi Velikonoce stejně, jako já.
Šťastné a bezbolestné svátky. Nevinný A aby vás nenapadlo si stěžovat dám tu takovou malou ujetou povídku. Je to šílený, tak se nehrozte. Mrkající ( z pohledu Caroline)

V noci mě probudila noční můra. Musela jsem si dát ruku na srdce, abych trochu zpomalila jeho tep, i když v mém případě, to bylo zcela zbytečné. Byl to ten sen, kdy nic nedává smysl a vy stejně víte, co se stane. No raději jsem to nechala plavat a šla se převléct z pyžama, protože teď už bych zaručeně neusla. Doma bylo ticho, jako v hrobě. Mohla bych ze srandy upustit špendlík, a poslouchat kolik upírů by nadávalo. Aha já se nezmínila. Potom co jsem zabila dvanáct čarodějek, Silas dostal lék a z našeho světa se stal praštěný svět nadpřirozených. No to by nebylo ještě tak nejhorší, kdyby Elena nezapálila, jak svůj dům. Tak i dům Salvatorů. To jste měli vidět Damona, jak proklínal sám sebe za to, že ji přinutil vypnout emoce. Protože ten chudák tam měl většinu své sbírky whisky. Ale to taky ještě není všechno. Neboť u nás nebydlí jen Elena, Damon i Stefan, avšak i Rebekha, která nedokázala snést to, že si Elijah vzal domů Katherine. Tito všichni se ke mně a mamce nasáčkovali v jediný den. Však pod podmínkou, že Elena nezapálí, ani svíčku. Damon bude chodit pít výhradně do Grillu. Stefan se nestane během pobytu zde rozparovačem. A naše BarbieKlaus (už jsem to chytla od Damona) mě nebude štvát. Musela jsem však uznat, že bylo zajímavé, když všichni jsme byli pod jednou střechou.
Najednou mě z mého přemýšlení něco vyrušilo. Něčí šepot.
"Damone, nech mě. Jsou Velikonoce tak se můžu převléct třeba i za Králíka z Klobouku." zaslechla jsem, jak Elena zvýšila lehce hlas. Dobře slovo lehce je nepřesné, neboť tím málem probudila i mamku.
" Počkej, kam chceš jít?" zeptal se jí zvláštním hlasem Damon.
"Poschovávat tu vajíčka." náhle nastalo ticho.
" Ty ses včera fakt musela opít, protože tohle mi nedává smysl." začal se smát.
Najednou jsem viděla jejich postavy na schodech. Nebo alespoň jsem si myslela, že to jsou oni.
"Caroline, ty nespíš? Víš, že vidět Velikonočního králička přináší smůlu?" najednou mi jejich rozhovor začal dávat smysl. Elena byla oblečená za Velikonočního králíka, ale mně spíše připomínala příšeru z nějakého hororu. Pak si pamatuju jen černo, neboť to se mnou šlehlo o zem.
Za nějakou dobu.........
"Caroline, vzbuď se. Slyšíš?" plácal mě někdo po obličeji.
"Jestli ji zabila, zabiju ji a vůbec mi nebude vadit, že žádný další hybrid nebude existovat." někdo hrozil.
Pomalu jsem otevírala oči.
"Probouzí se. Takže co jsi říkal?" prohlásila Elena nakvašeně.
Někdo mě podepřel.
"Jsem v pořádku. Co se stalo?" promnula jsem si oči a pomalu se posadila na židli.
"No, viděla si Elenu v tom jejím uhozeném obleku a praštilo to s tebou." začal se smát Damon.
"V Elenině obleku?" nechápal Stefan.
"No naše Elena měla uhozený plán, že poschovává vajíčka v tom svém králičím obleku. A viděla jí Caroline, která nejdřív vytřeštila oči a pak políbila matičku zemi. Když pak po dlouhém mlčení Eleně došlo, že to byla reakce na její oblek, tak to vzdala a převlékla se." zkrátil to Damon.
Rebekha se začala smát.
"Elena v králičím obleku? Tak to se Caroline nedivím, protože se mnou by to seklo taky, ale úplně jinak." válela se po zemi jak šílená.
"No tak hlavně, že se vše vyřešilo." prohlásil Klaus. Který stál celou dobu za mnou.
"Oni jsou vlastně Velikonoce." poznamenal Stefan a vytáhl pomlázku. A všechny holky, které byly v okolí, začal šlehat. Dobře všechny holky, co zůstaly v okolí. Protože já, Rebekha a Elena jsme utekly do Grillu. Tak jediná, která tam zbyla, byla moje mamka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sju Sju | E-mail | 1. dubna 2013 v 12:04 | Reagovat

Máš to moc pěkné Hani, nejvíce mě dostala Elena v králičím obleku. :-D

2 Janka Janka | E-mail | Web | 14. dubna 2013 v 22:20 | Reagovat

Moc hezký blog...dobrá inspirace pro mě

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama