Skrytá láska či přežitek 14

22. února 2013 v 21:20 | Hanka :) |  Povídky
Název: Skrytá láska či přežitek
Pár: Klaus/Caroline
Děj: Navazuje na 3x20.
Upozornění : žádný...
Vím vím je to hodně krátký, ale vůbec nemám čas... teprve dneska jsem zkoukla díly TVD a už se půjdu zase učit.. No víte, přechod ze školy na školu, je docela dost těžšký.


Mlčeli jsme ještě pár minut. Když někdo zaklepal na dveře. Nick mi naštvaně zavrčel do vlasů. Ještě chvilku jsem ho držela, a pak se rozhodla otevřít. Zklamaně mě pustil a já otevřela dveře. Stála v nich už dneska podruhé Rebekha. S klíčemi v rukou.
"Omlouvám se, že nejspíše ruším, ale zapomněla jsem ti dát klíče od auta. Abyste mohli vůbec čím odjet, neboť pokud si vzpomínám, dal jsi svoje auto do opravny." usmála se a klíče mu hodila. Pak za sebou zavřela dveře. A já se mohla konečně podívat na usmívající se tvář.
"Tak jedeme?" zasmál se, zvedl mě do náruče a třikrát se semnou otočil.


Bylo mi líto, že Rebekha přes Nickovo přemlouvání, aby si jela pročistit hlavu, zůstala doma. Přece jenom si zaslouží trochu odpočinku.
"Nad čím přemýšlíš, lásko?" zeptal se mně s čista jasna Nick a jednou rukou mně pohladil po koleni. Avšak se na mně nemohl otočit, neboť řídil.
"Nad hloupostmi." odpověděla jsem mu. Nebyla jsem si tím, ale docela moc jista. Vždyť Rebekha miluje Itálii, tak proč by chtěla trčet doma?
"Tak to tě nebudu rušit, ale kdyby sis chtěla povídat, tak jsem zde." usmál se. Ten vtipálek. Pouze jsem ho políbila na tvář.
"Nicku, proč by někdo, kdo miluje přírodu, zůstával doma?" no co musela jsem se zeptat.
"Třeba ten někdo je jen unavený, věř mi lásko netrap se tím. Kdyby něco nebylo v pořádku tak to Rebekha hned řekne. Znám svou sestru lépe než kdokoli jiný." pohladil mně po tváři a zastavil.
"Jsme tady." bylo to nádherné. Něco mi to tu připomínalo, nějaký film jen si vzpomenout. Nick se začal smát, asi na mě musel být doopravdy pohled.
"Víš, že jsi nádherná, když tak urputně přemýšlíš, jako bych slyšel, jak se ti v hlavě zavařují kolečka." stočila jsem k němu hlavu a plácla ho lehce do ramene.
"Pšš, přemýšlím." zase jsem se otočila k tomu výjevu přede mnou. V jakém filmu jsem viděla fontánu a v Itálii. "Cinderella '80" ne, "Prázdniny v Římě" ne, počkat, ale jo. Panebože my jsme v Římě. Rychle jsem se otočila na Nicka.
"Je hezké, že si mně vzal před fontánu di Trevi, aby mi došlo, že jsme v Římě." rozesmála jsem. Nick asi pochopil můj pokus o vtip, neboť se rozesmál taky.
"Nádherně se směješ." poznamenal. Pouze jsem se mu podívala do očí a políbila ho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama