Skrytá láska či přežitek 11

13. ledna 2013 v 17:24 | Hanka :) |  Povídky
Název: Skrytá láska či přežitek
Pár: Klaus/Caroline
Děj: Navazuje na 3x20.
Upozornění : žádné,Smějící se ale + 12 tu dám, abych nebyla moc milá.
Usmívající se Ovšem i mladší si to můžou přečíst podud si mýslí, že na to už mají hlavu. - Jinak totu máte, vím, mám docela zklus. Ale škola je teď dost drastická. Tak se omlouvám.NevinnýI když bych to do Rebekhy nikdy neřekla, tak jela, jako šílenec. Auto díky bohu zastavilo. A já mohla nohama stoupnout na matičku Zemi. Počkala jsem na ní, než vyjde z auta, v úzké uličce, která nejspíš vedla do centra.
"Tak můžeme vyrazit."Courali jsme "klidnými" italskými ulicemi. Bylo zajímavé být tu s Rebekhou. V těch ulicích jsem si uvědomila, jaká byla v Mystic Falls nuda, dobře až na tu hordu upírů, vlkodlaků a pár čarodějek. Klaus měl pravdu, takové místo jako je Mystic Falls pro mě není. Dobře scházejí mi mí přátelé, ale skončit v Mystic Grillu u baru, fakt nechci.
Když jsem si vzpomněla na náš proslavený bar, zavládla mně deprese. Kolik lidí už kvůli tomu, že jsem odjela, posedává vedle Damona u baru a pije whisky? Hodně holka, a pokud ne, tak Taylor určitě. Proneslo jedno z mých já.
Ne, Taylor ne. Kdokoliv jiný, ale z Taylora nechci udělat Damona. To bych si neodpustila, budu mu muset napsat.
To raději nedělej, ještě zjistí, kde jsi, a přijede si pro tebe. Řeklo mé sobecká já, které nejspíše bylo rádo, kde zrovna je.
Ale bylo by to super, Taylor jak přijíždí na bílém koni, na sobě nemá tričko a s okouzlujícím úsměvem na tváři. Jsi nás, zvedne do náruče a za ohnivého dne nás odvede zpátky domů, do postele. Proneslo mé druhé já, které má nejspíše více rádo Taylora a je dost úchylné. Vždyť já už si připadám jak schizofrenik.
Ještě aby ne, vždyť miluješ dva chlapy, takže musíš mít dvě já. Jedno co miluje Taylora a druhé co miluje nádherného, vtipného a prostě neodolatelného Nicka. A měla by sis vybrat nebo chceš, aby si o to bě mysleli, že jsi jak Elena.
Víš, co bych měla udělat, srovnat vás dvě. Jedna blázní po Taylorovi a druhá po Klausovi a víte, co chci já? Já chci…
Já -. Ztratila jsem niť. Ty nevíš, co chceš! Obvinili mně najednou. A já jim musela dát za pravdu.
" Takže kde jsem to skončila? Jo, že nechci, abys flirtovala s někým jiným, tedy jestli nechceš, aby žárlil. A věř mi, to nechceš. Za prvé by toho chudáka zabil a pak možná i tebe. Nebo by ti to dal nějak jinak najevo, že jsi ho zradila. Věř mi, vím, o čem mluvím. " smutně se zahleděla na děti, jak hráli fotbal a né ten americký.
"Rebekho, jaký je? Samozřejmě, že vím jaký je. Ale jaký je z tvého pohledu?" zeptal jsem se neutrálně.
"O kom mluvíš?" dělala hloupou.
"O Nickovi." podívala jsem se na chodník, po kterém jsme šli.
" Nick je ten nejúžasnější bratr, kterého jsem měla, ano i lepší než Elijah." dodala, když viděla mou tvář.
" A však má i svou druhou stránku osobnosti, kterou v něm vyvolal náš otec a Tanya, stránku, které říkáte Klaus. Proto jsem překvapená, že mu říkáš Nicku. Neboť si spíše poznala Klause, než jeho. Ale asi se mýlím."
" Mýlíš i ne." podívala se na mě udiveně.
" Klause jsem potkala jako prvního a musím říct, že jsem ho po jeho krátkém monologu neměla zrovna v lásce. A když zabil Jenu, Julii, málem Bonnie a Elenu a další, nenáviděla jsem ho. Ale Nicka jsem taky potkala, v jeho přítomnosti jsem nedokázala věřit, že Klaus existuje. Avšak se vždycky někde objevil a vše zničil. Neříkám, že já jsem v tom byla nevině, ale nezabíjela jsem nikoho. A když jsem, sním, byla na tom plese, připadala jsem si, jako v přítomnosti anděla, či někoho kdo nezná slovo zlo. A zamilovala jsem se." má slova ubírala na autentičnosti a to poslední skoro zašumělo. Nepochybovala jsem však, že ho slyšela.
"Oh" pouze odpověděla.
"Vím, ale nedokážu ho nemilovat, s ním si připadám, že žiju. Když mi řekl, že odejde, zlomilo mě to. A nedokázala jsem si to připustit. Nechtěla jsem, aby odjel." nezbedná slza se mi skutálela po obličeji.
"Caroline, musíš mi pomoct, zabít Klause." řekla bez znaku žertu.
"COŽE, já ti řeknu, že ho miluju a ty po mně chceš, abych ho zabila, zblázn--". Nestihla jsem to doříct svůj dlouhý monolog a věřte, že byl mega dlouhej. Když v tom mě přerušila.
"Caroline, já nemyslím zabít jako zabít. Myslíš, že bych dokázala zabít svého bratra?" Když viděla můj pochybující výraz, dodala rychle.
"Né, nedokázala. Ale já mám ráda Nicka. A né Klause. Stejně jako ty. Myslím, jako zničit jeho zlou stránku. Ukázat Klausovi, že je i dobro. A Klause změnit v Nicka." podívala se na mě s prosbou v očích. Přikývla jsem.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lil Lil | 14. ledna 2013 v 17:27 | Reagovat

Konečně :-D je to zase skvělý :-)

2 Hanča Hanča | 16. ledna 2013 v 20:53 | Reagovat

Krásné! A bude nějaká romantická scénka? :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

3 tewa tewa | 24. ledna 2013 v 20:39 | Reagovat

Hey sexy kšandy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama