Never say never - konečná kapitolka

3. září 2011 v 9:00 | Hanka :) |  Povídky

Doufám, že vás to nemrzí, ale zrovna u téhle kapitolky se mi to podařilo skončit, jinak já bych asi psala další a další. Ale vše jednou musí skončit. Nesmutněte mám vymyšlenou další povídku dobře prozradím pár Stefan a Katherine. No kdyžtak komentujte jak povídku tak i jestli se vám líbí návrch. A jestli se vám nelíbí můžete tu nějaký napsat a pokusím se něco vymyslet a rozhodně ty kapitolky budou delší. Smějící se


"To je dobře, alespoň jste se spřátelili." Kdyby jen Stefan věděl o čem mluví. My jsme se víc než spřátelili. My jsme se líbali!
"Jo, není nad dobré vztahy v blízkém kruhu." prohlásil Damon dívajíc se mi do očí.
A je se v tom momentě chtěla propadnout milión stop pod zemí. Nemohla jsem se, nedokázala jsem se dívat do té zmučené tváře.
Vstala jsem a neuvědomovala jsem si co dělám sklouzla jsem Damonovy do klína a silně ho objala. Pak jsem znenadání udělala asi tu největší kravinu pod sluncem. Políbila jsem ho. Ale ne jen s pusy na pusu. Já zapojila i jazyk. Damon celý unešený mě drtil v obětí. Však jednou to muselo skončit. Mírně jsem se odtáhla a uslyšela za sebou Stefanův hlas zničený hlas.
"Věděl jsem, že to tak dopadne." a zmizel. Obrátila jsem se na něj, ale zbytečně už tam nebyl. Zase jsem se otočila na Damona a nechtěla se odvrátit.
Možná se stanu jednou upírkou aby jsme mohli být spolu na pořád. Jak se říká - Nikdy neříkej Nikdy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vampire´s Girls Vampire´s Girls | Web | 29. prosince 2011 v 19:01 | Reagovat

Bohužel, Damon a Elena už jsou obsazeny :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama