Never say never 5

31. srpna 2011 v 4:36 | Hanka :) |  Povídky
Tak další malá kapitolka. Teď nebudu mít moc čas z důvodu, že mi odvezou na měsíc notebook pryč. Ale pokusím se ještě dnes napsat něco a potom to pošlu třeba za dva dny tak se nebojte Usmívající se A prosím komentujte udělá mi to velkou radost.
Ps: za chyby se omlouvám, ale nemám moc času. Smějící seJsi v pořá - Katherine???" zarazil se Stefan ve dveřích.
"Taky tě ráda vidím." usmála se na něj Katherine. Stefan jen házel vyděšený pohled na mě, znechucený na Katherin a nevěřícný na polonahého Damona. Myslím, že bych se tvářila stejně mít tuhle scénku před nosem.
"A abych nezapomněla tohle je Nikolas a Bob." ukázala z jednoho na druhého vlkodlaka před ní. "Doufám, že neruším, neboť jinak nemám pádný důvod z toho, proč jsi mě Eleno vyhodila?" zeptala se zvědavě Katherine.
"Neboť -". Nemělo cenu to zapírat tak jsem to jednoduše řekla.
" Neboť tě nenávidím. Ne jenom, že ničíš život mě, ale ničíš ho všem tady a možná i dál. Nevím co ti je, buď máš nějaký syndrom ničení životů a nebo tě to zčista jasna baví. Ale já nemám zájem být další článek tvé velké hry či nemoci. Nezajímáš mě a pochybuji, že tu něčí zájem mít budeš. TAK VYPADNI Z MÉHO ŽIVOTA!" Tu poslední větu jsem ji vychrstla do očí. Katherine mi zaraženě civěla do očí a ne jen ona. Ale také Stefan, Damon a Katherinin doprovod.
"To si neměla říkat." zavrčela mi Katherine do tváře.
"Kluci roztrhejteji!" mrkla na vlkodlaky. Než se však stačily nadát bratři Salvatoři jim vytrhli srdce z těla. Katherine v hrůze sledovala to divadlo. Dívala jsem se na Katherine jak v šoku zírá na bratry. A najednou tam nebyla i oni byli pryč. Dokonce ty mrtvoly se vypařily jak pára nad hrncem. Jen trocha krve tam po nich zbyla. Šla jsem pro hadr a kýbl s vodou. To zas bude den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama