Květen 2011

Asi zruším blog

29. května 2011 v 13:28 | Hanka :)
Už mě to nebaví. Něco napíšu a nevím zda se vám to líbí či ne. Takže blog asi zruším neboť mi skoro nikdo nekomentuje a mě už to nebaví psát jen tak do prázdna. Tak když tak napšte zda mám či ne blog zrušit. A teď vás prosím komentujte.

Never say never

28. května 2011 v 23:07 | Hanka :) |  Povídky
Never say never : 2


POVÍDKY - Damon and Elena

26. května 2011 v 16:20 | Hanka :) |  Povídky
Never say never


Tak něco pro příznivce Harryho Pottera

25. května 2011 v 0:03 | Hanka :)
Harry, Hermiona a Ron pokračují ve svém hledání za viteály. Cesta je dovede do Gringottovic banky, k sejfu rodiny Blacků, kde se má nacházet další kousek Voldemortovy duše. Vše se ale zkomplikuje a trojice se bude muset vrátit do Bradavic. Voldemort však brzy odhalí jejich úmysly a rozhodne se jednat. Schyluje se k závěrečné bitvě, která rozhodne o osudu celého magického světa!

V českých
kinech od : 14.7.2011
14.7.2011

Budoucnost a co dál?

24. května 2011 v 22:59 | Hanka :)
Budoucnost také vás to slovo děsí? Nemusíte se stydět, protože ten kdo se budoucnosti nebojí také od ní nic nečeká. A taky nic nezíská. Ale né abyste v pátek 13. zůstali doma neboť se bojíte pověr, k budoucnosti musíte být asertivní.
Jak zjistit budoucnost? Né, že bych tomu stopro věřila, ale ani to nepopírám je to na každém zda to mu věří či ne.
Např: Tarotové karty,hvězdy, jiné karty, Věštkyně( to bych moc nedoporučovala neboť jsou velice drazí jak jsem se dočetla.) Tak to by asi bylo jinak podle mě budoucnost je všechno co se ještě nestalo ale stane. :)

Maturita a co nás čeká

23. května 2011 v 2:06 | Hanka
Pod slovem maturita si věčina z nás ( z těch, kteří ještě nebyli u Maturity) představí pláč i smích. Vzpomínám si jak jsem se dostala do prvního ročníku víceletého gymnázia v Ostravě. Kolik nových přátel jsem tam získala, o trapasech, hlášek, vzpomínek ani nemluvě. A ted mi dochází, že až příjdu k Maturitě, že se mi nebude chtít odejít. Je toho moc co mě tam drží přátelé, učitelé. Každá vyučovací hodina mi dala vždy něco nového, nepoznaného. Někteří zvás mohou tvrdit, že jsem blázen, protože nechci odejít ze školy. Ale co vám dá Maturita? Přátelé, Lásky, Hypnotizování nástěných hodin ve třídě.
Já se mohu zařadit do skupiny s pláčem. A vy? Ve které jste? :)